Anahtar Teslim Çelik Ev

BESA ÇELİK olarak temelden çatıya çelik evleri anahtar teslim olarak yapabilme imkan ve kabiliyetine sahibiz. Türkiye'nin her bölgesinde göstereceğiniz arsanız üzerine istediğiniz çelik evinizi ve çelik villanızı yapabiliriz.

Birçok üreticinin aksine biz size, şu şu şu kalemler alıcıya aittir gibi bir koşul öne sürmüyoruz. Çelik evlerle ilgili araştırma yapmaya başlayınca, anahtar teslim çelik ev yapıyoruz diyerek yola çıkan bir çok satıcının evle ilgili her üretimi yapmadıklarını, her maliyet kalemini üstlenmedikleri göreceksiniz.

BESA ÇELİK, yasal izinler haricindeki tüm kalemleri sizin yerinize yapıyor. Temelden çatıya kadar tüm imalat işlemleri ve maliyetler sizi yormadan Besa Çelik'in deneyimli şantiye çalışanları tarafından yerine getirilmektedir.


Temel (Su Basman) Betonu Dahil
Temel (Su Basman) Betonu Dahil

Sözde Değil Özde Anahtar Teslim.

Besa Çelik, Türkiye'nin her yerinde anahtar teslim yaşam alanları üretme kabiliyetindedir. İnşa ettiğimiz tüm evlerde, yapının temel betonu inşaat mühendislerimiz gözetiminde işin ehli ustalarımız tarafından atılmaktadır.

Sözleşme sonrası yapılan keşif neticesinde, inşa edilecek yapının ve arsanın özellikleri belirlenir ve bu kriterler çerçevesinde inşaat mühendisliği standartlarına uygun temel beton projeleri hazırlanır. Besa Çeikte, yaşam alanı inşa ederken gerçekleşen her aşama mühendislik standartları içinde uygulanmaktadır.

Temel beton projeleri hazırlanırken, müşterilerimizin istekleri de göz önünde bulundurulmaktadır. Betonun olması gerekden daha büyük ve daha yüksek atılması müşteri istekleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Temel (Su Basman) Betonu Dahil
Parke Döşemeleri Dahil
Parke Döşemeleri Dahil

Sözde Değil Özde Anahtar Teslim.

İnşa ettiğimiz bütün yapıların zemin kaplamaları birinci sınıf TSE markalı ürünlerden seçilmektedir ve bu seçim tamamı ile müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir. Tasarlanan evlerin karakteristik özelliklerine göre uzman ekiplerimiz tarafından yapılan öneriler müşteri zevk ve ihtiyaçları doğrultusunda tamamen kendileri tarafından belirlenmektedir.

Evlerin parke döşeme malzemelerinin tedariği ve işçiliği tamamen Besa Çelik çalışanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Seramik Döşemeleri Dahil
Seramik Döşemeleri Dahil

Sözde Değil Özde Anahtar Teslim.

İnşa edilen her yapıda wc-banyo mutfak gibi mekanlarda yer ve duvar kaplaması olarak seramik ürünler kullanılmaktadır. Ülkemizde seramik işçiliği ve kalitesi oldukça yüksek ve markalaşma da bu oranda çokça fazladır. Bu çeşitlilik içinde kendilerine özel olarak tasarlanan yaşam alanlarında kullanılacak seramik ürünlerini, müşterilerimiz istedikleri marka ve modelden seçme özgürlüğüne sahiptirler. 

Sözleşme aşamasında belirlenen kriterler doğrultusunda, her müşterimiz kendi tarzına uygun seramik ürününü marka ve model olarak bize bildirir, Besa Çelik olarak bizde o ürünün terdariğini, ve uygulamasını gerçekleştiririz.

Uzun sözün kısası yaşam alanları tasarlarken tüm seramik ürünleri teadrik ve uygulaması anahtar teslim çelik inşasına dahildir. 

Mutfak Dolapları Dahil
Mutfak Dolapları Dahil

Sözde Değil Özde Anahtar Teslim

Özellikle hanımefendi müşterilerimizin inşa edttiğimiz çelik yapılarda en çok dikkat ettikleri husus "mutfak dolapları". Tasarım, renk, tezgah, armatür seçenekleri... Bunların here biri titizlikle seçilmesi ve tasarlanması gerek kalemler.

Besa Çelik olarak bu önemli hususa kesin bir çözüm ürettik. Çelik Ev ve Çelik Villalard kullandığımı tüm ahşap ürünler - mutfak dolaplar, banyo dolapları ve istenirse diğer depolama alanları- besa çelik ahşap atölyesinde alanında uzman marangozları tarafından üretilmektedir. Dolayısı ile her çelik evde kullanılan depolama alanları kendine özgü tasarıma sahiptr. Her ürün kullanıcının kendi ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Standart hiçbir ürün yoktur.

Tüm depolama alanlarında birinci sınıf MDF ürünler ve ülkenin öncde gelen aksesuar firmalarının aksesuar ürünleri tercih edilmektedir. Renk ve tasarrım seçenekleri de baştan sona kullanıcıların denetim ve gözetiminde her aşaması onların onayından geçerek üretimi gerçekleştirilmektedir. Mutfak dolaplarında kullanıacak tezgazlar, yine son kullanıcının tercih ettiği cinste üretilmektedir.

Mutfak Dolapları Dahil
Isıtma Tesisatı Dahil
Isıtma Tesisatı Dahil

Sözde Değil Özde Anahtar Teslim

Besa Çelik Türkiye'nin her yerinde anahtar teslim çelik evler inşa etmektedir. Burası kimi zaman dağlarda bir yaya, kimi zaman bir şehir merkezi, kimi zaman merkezden uzak bir kasabada olabilmektedir. Dolayısıyle, çelik evlerin yapıldığı yer göre de ısıtma şekilleri farklılık gösterebilmektedir.

Çelik evlerin yapılacağı yerlere ve yakıt olanaklarına göre ısıtma tesisatı şekilleri istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirlenmektedir.

Odun sobası, şömine, katı-sıvı yakıt kazanlı kalorifer sistemleri, doğalgazlı kat kaloriferi sitemleri, yerden ısıtmalı sistemler uygulanabilecek ısıtma seçeneklerinin sadec birkaçıdır. Bu konuda müşterilerimizin ihtiyaç ve olanakları bizim bizinci kriterimizdir.