Çelik Ev Projeleri

Çelik ev projeleri belirli ana hatları ve bileşenleri belli olmakla beraber müşteri taleplerine göre şekillenebilen geniş kapsamlı bir yapıya sahiptir. Yapılarda çelik kullanımı son yıllarda beklenenin üstünde artış göstermiştir. Bu artış tesadüfi olmayıp çelik yapı projeleri ve ev modellerinde çelik kullanımının artılarından kaynaklanmaktadır. Yapı elemanlarında çelik kullanılan ev dayanıklılık, ısı yalıtımı ve diğer işlevsel konulardan estetik faktörlere kadar pek çok avantaja sahiptir.

Çelik konstrüksiyon ev projeleri betonarme ev projelerinde karşılaşılan ve hayalleri daraltan tüm kalıpları yıkmayı başarmıştır. Çelik, hafif ve esnek bir malzeme olduğu için, diğer malzemelerle cesaret edilemeyecek mimari tasarımlara dahi kapı aralamaktadır. En cüretkâr yapıları incelediğinizde çoğunun çelikten yapılmış olduğunu sizde fark edebilirsiniz. Zorlu taleplere cevap verebilen kapsamlı projelerin çelik konstrüksiyon proje çizimi konusunda deneyim kazanmış bir mimari ekip tarafından yapılması kaçınılmazdır. Aksi takdirde projenin kağıt üzerinde sunulan şekliyle, müşteriye teslim edilen şekli hayal kırıklığı oluşturabilir.

ENEZ / EDİRNE SERKAN BEY
ENEZ / EDİRNE SERKAN BEY
MUDURNU / BOLU SERDAR BEY
MUDURNU / BOLU SERDAR BEY
SAMSUN / NALAN HANIM
SAMSUN / NALAN HANIM
AKHİSAR MANİSA / DURSUN BEY
AKHİSAR MANİSA / DURSUN BEY
ESKİŞEHİR / MELAHAT HANIM
ESKİŞEHİR / MELAHAT HANIM

Çelik Ev Proje Modelleri

Çelik ev proje modelleri sınırsız tasarımları gerçeğe dönüştürebilmek için tercih edilebilecek en doğru seçimdir. Sadece ev ve mesken yapımında değil, ofis, hangar, depo gibi birçok projede çelik, mühendislerin adeta cankurtaranı olmayı başarmıştır. Çelik yapı projeleri ve diğer çelik konstrüksiyon proje örnekleri günümüzde yapı teknolojisinin geldiği noktaya örnek gösterilen eserlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Çelik, diğer tüm yapı malzemeleriyle uyumlu, şaşırtıcı estetik kombinasyonlara, farklı şekil ve boyutların denenmesine imkân tanıyan bir malzemedir. Ev yapımında çeliğin çok yönlülüğünü yeniden doğrulayan bir başka avantaj da hızdır. Tek katlı veya dubleks çelik ev projeleri müşteriye özel olarak çizilip yapılar fabrikadan getirilir ve kısa sürede montajı yapılarak teslim edilir.

Tek Katlı Çelik Ev Projeleri

Tek katlı çelik ev projeleri mimar ve mühendislerimiz tarafından çizilmiş projelerimizin, müşterilerimizden gelen özel taleplerle kombine edilebileceği yapıdadır. Bu sebeple Besa Çelik Ev, müşterilerine daima özel isteklerini sorarak, projeleri revize edebilmektedir. Ortalama 50 m2’ den başlayan tek katlı çelik ev modelleri 200 m2’ ye kadar çıkmakta hatta ekstra taleplere göre geçebilmektedir.

İki Katlı Çelik Ev Projeleri

İki katlı çelik ev projeleri veya diğer adıyla dubleks çelik ev projeleri dikey mimarinin doğaya en uyumlu şekilleri olarak bilinmektedir. Doğayla iç içe görünümü, ahşap ve diğer dış cephe elemanlarıyla yakalayabilen çelik villa projeleri gitgide artan kalıcı konut seçeneklerinin başında gelmektedir. Çelik yapıların inanılmaz esnekliği ve Besa Çelik Ev’in deneyimli mimarları yardımıyla hayalinizdeki iki katlı çelik evin gerçeğe dönüşmesine tanık olabilirsiniz.90 m2’den başlayan dubleks çelik villa projeleri 400 m2’ye kadar çıkabilmektedir.

Çelik Ev Projeleri Fiyatları

Çelik ev proje fiyatları m2 cinsinden genişlik ölçülerine ve malzeme çeşitliliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ahşap veya cam gibi birçok dış ve iç cephe malzemeleriyle ortak kullanılabilen çelik ev projeleri, fiyatları açısından diğer yapı seçeneklerine göre yine caziptir. Net bir fiyattan söz edebilmek için konum, süre, işçilik gibi detaylar hesaplanarak analiz edilmeli ve maliyet belirlenmelidir. Besa Çelik Ev, çok çeşitli projeleri ve ekonomik fiyatları sayesinde yüzlerce müşterisini hayallerinde ki eve kavuşturmayı başarmıştır. Çelik ev projeleri ve merak edilenler hakkında aklınıza takılan tüm soruları müşteri destek hattımız olan 0216 488 88 30 nolu numaradan öğrenebilirsiniz.

Çelik Ev Projeleri Hakkında Kısa Soru Cevaplar

Çelik ev projelerine dair sık sorulan sorular hakkında oluşturduğumuz soru-cevap listesini inceleyebilirsiniz.

Çelik ev projeleri nasıl yapılır?

Çelik ev projeleri öncelikle müşteri tarafından seçilir ve varsa özel talepler neticesinde mimarlarımız tarafından düzenlenir. Ardından evin inşa edileceği konum analiz edilerek, uygun zaman belirlenir. Kullanılacak çelik konstrüksiyon malzemeler fabrikada imal edilir. Zemin çalışması tamamlanınca çelik yapılar inşaat alanına getirilerek kısa sürede montajı yapılır. İç ve dış cephe detayları, dekorasyon ve yalıtım işlemleri tamamlandıktan sonra teslimatı yapılır.

Çelik evlere restorasyon veya ek alan yapmak mümkün müdür?

Çelik ev projelerinde avantaj olarak sayabileceğimiz bir diğer kolaylık ilave kat veya alanların kolaylıkla yapılabilmesidir. Aynı şekilde restorasyon ve tadilat işlemleri de mümkündür. Hatta işlemler betonarme yapılara göre daha kolay ve hızlı yapılabilmektedir. Bu konuda hizmet aldığınız firmadan danışmanlık alabilirsiniz. Çelik ev ve villa projeleri kalıcı ikamete uygun mudur? Günümüzde çelik ev ve villa projelerinin sadece yazlık veya diğer geçici meskenler için tercih edilebileceğine dair yanlış bir algı mevcuttur. Hâlbuki çelik yapı projeleri yalıtım başta olmak üzere dayanıklılık, konfor, maliyet gibi bir çok noktada betonarme yapılardan daha avantajlıdır.