MUDURNU / BOLU SERDAR BEY

Bolu Mengendeyiz...

Bolu'nun aşçıları ile ünlü ilçesi... Değerli müşterimiz Serdar Beyin babası da mengenli bir aşçı. 2021 yılının Mart ayında başlayan serüvenimiz Mengen'in çetin kış şartlarından dolayı maalesef bahar aylarında başlayabildi.

Projemiz tabi ki yine bir BESA ÇELİK klasiği olarak anahtar teslim. 

Bolu İl Özel idaresinden alınan izinlerden sonra yer teslimi yapıldı, hemen temel atma işlerine girişildi. Yine Mengen bölgesinin iklim koşullarından dolayı temel atma işi bile yaklaşık bir hafta sürdü. Ama bilindiği gibi Besa Çelik için imkansız diye bir şey yoktur.

60 m² tek katlı çelik evimiz mütevazi bir plana sahip. Serdar Bey in ailesi için artık yeni bir yaşam alanı.

Çelik Konstrüksiyon Ev projemizin ilk dış kaplaması 8 mm betopandan oluşuyor, üstüne 4 cm EPS ile mantolama yapıldı, sonrasında ise ince sevası ile boyası yapıldı.

İç cephe kaplamaları ise 12,5 mm kalınlığında beyaz alçıpan ile yapıldı. en son kat alçı sıvası yapılıp müşterimizin zevkine göre boyandı.

Çelik konstrüksiyon duvarlarımızın içinde ve çatıda yalıtım için mineral yünü yalıtım malzemesi ile ilave bir yalıtım daha yapıldı. Böylece çelik evimiz hem mantolama hem de duvar içi yalıtım ile son derece üstün bir ısı ve ses yalıtımına sahip oldu.

Tüm projelerimizde olduğu gibi, zeminde ve duvarlarda kullanılan parkeler ve seramik ürünleri ile vitrifiye gruplarımız tamamen müşterilerimizin zevkleri doğrultusunda ve kendi tarzlarını yansıtan marka ve modellerden yine tamamen kendilerince seçildi.

Mutfak dolaplarımız bir BESA klasiği olarak atölyemizde müşterimizin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretildi. Renk, desen ve kapak seçimlerinin Serdar Bey'in annesi tarafından seçildiğini söylememize gerek yok sanırız :)

Serdar Bey ve ailesine mutlu huzurlu bir yaşamda Besa Çelik Evlerin konforunu tatmalarını dileriz.

 

SAMSUN / NALAN HANIM