Çelik Ev Fiyatları

Çelik Ev Fiyatları

Paylaş

Çelik Ev Fiyatları

Çelik Ev Fiyatları, ilk olarak çelik yapının tek katlı mı iki katlı mı olduğuna bağlı olarak değişir. Çelik ev fiyatlarında İkinci unsur çelik yapının kapladığı m² alanıdır. m² büyüdükçe fiyatta haliyle artacaktır.

Anahtar teslim projelerimizde çelik evin hangi bölgeye yapılacağı da diğer maddeler kadar olmasa da fiyatı değiştiren unsurlardan biridir.

Çelik evlerin en büyük maliyet unsurlarının başında çelik konstrüksüyonu gelmektedir. Bu konstrüksiyonun üzerine kaplanan ürünlerle birlikte çelik evlerin fiyatı belirlenmiş olur.

Çelik Ev Fiyatları

Besa Çelik Evler standart olarak birinci sınıf malzemeler kullanılarak yapılır. Yapabileceğimiz en kaliteli dış cephe kaplaması, birinci sınıf bir yalıtım, birinci sınıf ve TSE belgeli markalardan seçilmiş seramik ürünleri ve buna mukabil parke çeşitleri, tamamen kendi ürünümüz olan mutfak dolapları çelik evlerde olmazsa olmazlarımızdır. Çelik evlerde kullandığınız ürünler ne kadar kaliteli ise fiyatıda o oranda yükselecektir. Bu ürünlerin muadillerini kullandığınızda ise fiyatları o oranda düşecektir.

Kısacası aslına bakarsanız Çelik Evlerde fiyatı büyük oranda belirleyenler yine evi kullanacak olan sizlersiniz. Gelin evinizi fiyatını Besa Çelik Showroom adresimizde birlikte belirleyelim.

Hafif Çelik ve Ağır Çelik Arasındaki Farklar